mgr Piotr Hołtyń

  • I i II TURNUS
  • Psychologia
  • Prowadzi: Porozumienie bez Przemocy - zobacz swoje wewnętrzne piękno, zobacz piękno innych

mgr Piotr Hołtyń – Certyfikowany Trener NVC

Szczególnie zainteresowany jest obszarem wspierania relacji oraz implementacją NVC w organizacjach. Mieszka w Bydgoszczy, prowadzi warsztaty z Porozumienia bez Przemocy. Pracował w międzynarodowych korporacjach (Lucent, Alcatel, Nokia). Rozczarowany hierarchicznymi sposobami zarządzania zdecydował się szukać innych dróg oraz sposobów porozumienia. Zajmuje się life coachingiem w duchu NVC oraz mediacjami NVC (ukończył szkolenia NVC Mediation Immersion Program, Needs Based Coaching, International Intensive Training i wiele innych). Autor kilku artykułów naukowych, trener, prezentował zagadnienia związane z NVC na międzynarodowych konferencjach.

Prywatnie – szczęśliwy mąż, trener, podróżnik, fotograf.

Kim jesteśmy i co robimy? Dlaczego robimy, to co robimy? Zależy nam na świecie, w którym ludzie będą sobie wzajemnie ufać, wspierać się i uskrzydlać – zamiast oceniać się wzajemnie na podstawie płci, wieku, koloru skóry itd.

Jesteśmy przekonani, że większa znajomość potrzeb własnych i potrzeb innych ludzi sprawi, że będziemy żyli w świecie, w którym będzie więcej zrozumienia i porozumienia.

Uważamy, że wszystko co robimy (jako ludzie), każde nasze działanie, ma na celu zaspokojenie potrzeb. Potrzeby są uniwersalne dla wszystkich ludzi. Potrzeby wszystkich ludzi są równe, tak samo ważne. Znając potrzeby, możemy znaleźć strategie na ich zaspokojenie, które z większym prawdopodobieństwem będą działały dla kilku osób. Nie uczymy technik manipulacji ani narzędzi do przekonywania ludzi wbrew ich woli. Naszą pasją jest komunikacja pełna zrozumienia.