Katarzyna Raabe

  • II TURNUS
  • Psychologia
  • Prowadzi: Szkoła ćwiczeń dla żyraf z problemem językowym - jak być wolnym i autentycznym w kontakcie.

Katarzyna Raabe

Jestem ekspertem od relacji i wspierania kontaktu w obszarach edukacyjnych i społecznych, specjalistką od empatii dedykowanej budowaniu kompetencji osobistych.

Jedynym w Polsce licencjonowanym trenerem Programu radzenia sobie z lękiem - Feel The Fear… And Do It Anyway.® Od 30 lat pracuje w kontakcie z ludźmi. Jestem oligofrenopedagogiem, brainologiem, trenerem komunikacji empatycznej, coachem w duchu Empatii. Łączę wiedzę i doświadczenie z obszarów edukacyjnych, naukowych i duchowych, by holistyczne wspierać człowieka w drodze do dobrostanu.

Na kursach, warsztatach, spotkaniach ,,1 na 1” badam potencjał, wspieram mocne strony i uczę ludzi jak nabierać lekkości w życiu i odnajdywać środek własnej duszy.

Z empatią towarzyszę kobietom i mężczyznom w ich drodze do siebie i do innych. Pokazuję jak mogą budować swoją odporność psychiczną, żeby zyskać więcej mocy, dystansu i luzu w życiu. A przede wszystkim jak mogą w poczuciu bezpieczeństwa i z odwagą kreować swoją rzeczywistość tak, jak chcą - autentycznie i w zgodzie z sobą. Robię to, bo chciałabym widzieć więcej uśmiechniętych ludzi, którzy mają zdrowe związki, zdrowe myślenie, zdrowe przekonania i zdrowe życie. Świat potrzebuje środka - harmonii, balansu i równowagi. W mojej firmie Made In Empathy wspieram te zasoby w ludziach, które otwierają ich na zmianę nastawienia tak, aby każdy człowiek mógł oddychać pełną piersią i chodzić z uniesioną głową.

Wierzę w potencjał ludzi, który otwiera ich na zmianę nastawienia ku życiu w harmonii, balansie i równowadze. Klienci są na pierwszym miejscu, a ja towarzyszę im z empatią w drodze do dobrostanu - bezpiecznie i z uznaniem ich potrzeb.