Jakub Niedzielski

  • I TURNUS
  • Duchowość
  • Prowadzi: Pewność w niepewności

Jakub Niedzielski

Teolog, filozof i designer - człowiek o niezwykłej pasji do piękna i głębokich korzeniach, ukształtowany w rodzinie projektantów i formowany w duchowości ignacjańskiej. Jego życie to harmonijne połączenie troski o człowieka i sztuki, wyrażające wrażliwość na piękno ludzkiego życia i świata.

Osoba o wielu pasjach i zakorzeniona w duchowej tradycji Kościoła. Obecnie oddycha holenderskim powietrzem, gdzie pełnił rolę Graphic Designera w agencji innowacji strategicznej, tworząc przestrzeń dla systemowej transformacji. Jego zaangażowanie miało wpływ na projekty na skalę globalną, współpracując z organizacjami międzynarodowymi, NGO oraz Programem Rozwoju w ONZ.

Dziś dzieli się doświadczeniem życia duchowego i wiedzą na temat skutecznego podejmowania decyzji w dynamicznym świecie w Grupach Dzielenia w Pogłębiarce. W jego życiu troska o drugiego człowieka, sztuka, i duchowość układają się jak kamienie na ścieżce, którą podąża. W codzienności poświęca się tworzeniu piękna w doświadczeniach, projektach graficznych i w relacjach z ludźmi.