Maja Wyborska

  • III TURNUS
  • Psychologia i Ciało
  • Prowadzi: Język rezonowania jako droga do głębokich i ciepłych relacji w rodzinie

Maja Wyborska

Trenerka i facylitatorka biznesowa Empathy@Work, Life & Business Coach, certyfikowana praktyczka Resonant Healing, trenerka w procesie certyfikacji CNVC, edukatorka w zakresie neurobiologii interpersonalnej.

Sensem pracy Mai jest współtworzenie świata, który działa dla wszystkich (skupiając się głównie na transformowaniu organizacji z kultury obwiniania w stronę kwitnięcia razem). Ma ponad 14 lat doświadczenia w pracy w międzynarodowym biznesie (Ernst&Young, fundusze private equity) i 7 lat dzielenia się swoim doświadczeniem życia Porozumieniem bez Przemocy. Równocześnie z pracą, jest mama trójki cudownych dzieci, które są jej nauczycielami życia.

Szkolenia, warsztaty, wykłady, sesje coachingowe i sesje Resonant Healing, które Maja prowadzi są oparte na Porozumieniu bez przemocy (NVC) i neurobiologii, skupiają się na dobrostanie i relacjach pełnych zaufania zarówno w pracy jak i codziennym życiu. Jest współautorką projektu “Widzę Człowieka” oraz programu "Uczeń Mediatorem". Maja współtworzy coroczny Maraton Empatii w Polsce.